Serwis wózków widłowych
73
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-73,bridge-core-2.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-19.2.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Oferujemy serwis i remonty wózków widłowych

Oferujemy profesjonalny serwis wózków widłowych marek takich jak TOYOTA, HANGCHA, MITSUBISHI, NISSAN, LINDE, BT, JUNGHEINRICH, HYSTER, YALE, KOMATSU, STILL, DAEWOO, CLARK, i innych. Szeroki wachlarz części zamiennych, dostęp do programów diagnostycznych oraz liczne katalogi z częściami zamiennymi sprawiają, że jesteśmy najnowocześniejszym serwisem wózków widłowych w regionie.

Zachęcamy do podpisania z nami umowy serwisowej. Klientom, którzy podpiszą z nami taką umowę gwarantujemy atrakcyjne rabaty na usługi serwisowe oraz na części zamienne.

Przygotowanie wózków

pod dozór UDT

Firma DPS Serwis sp. z o.o. zajmuje się przygotowaniem wózków widłowych do przeglądu UDT zgodnie z wymogami, które zostały określone przez Urząd Dozoru Technicznego. Prowadzimy również przeglądy konserwacyjne, które są niezbędne dla pozytywnego badania w UDT.

Zapraszamy do współpracy!